top of page

Ota yhteyttä

Tulemme aina paikan päälle tutustumaan kohteeseen. Saatte kohteesta työtapaselostuksen ja tarjouksen, josta selviää työn hinta, tarvikkeiden hinta, sekä työn kesto.  

Home: About

Yhteystiedot

Tarjouspyyntölomake

Priimatyö Oy Oulu / Pohjois-Pohjanmaa

Tilaukset ja myynti / yksityisasiakkaat, Vertti Saarela,

044 0111465, vertti.saarela@priimatyo.fi

 

Työnjohto remontit / yksityisasiakkaat, Jari Pelkonen, 

050 4059636

 

Työnjohto uudisrakentaminen / ammattiasiakkaat,

Timo Reijonen, 050 4380410, timo@priimatyo.fi

Priimatyö Oy Tampere / Pirkanmaa

Tilaukset ja myynti / yksityisasiakkaat, Ari Reunanen,

040 8391289, ari@priimatyo.fi

Työnjohto remontit / yksityisasiakkaat, Jukka-Pekka Ruokojärvi, 044 3089969, jruokojarvi@priimatyo.fi

Työnjohto uudisrakentaminen / ammattiasiakkaat,

Kari Hietikko, 0400 566828, kari.hietikko@priimatyo.fi

Priimatyö Oy Jyväskylä / Keski-Suomi

Tilaukset ja myynti / yksityisasiakkaat, Vertti Saarela,

044 0111465, vertti.saarela@priimatyo.fi

Työnjohto remontit / yksityisasiakkaat, Jari Pelkonen, 

050 4059636

Työnjohto uudisrakentaminen / ammattiasiakkaat,

Kari Hietikko, 0400 566828, kari.hietikko@priimatyo.fi

Priimatyö Oy Rovaniemi / Lappi

Tilaukset ja myynti / yksityisasiakkaat, Niko Joona,

040 3733867, niko@priimatyo.fi

Työnjohto remontit / yksityisasiakkaat, Niko Joona

040 3733867, niko@priimatyo.fi

Työnjohto uudisrakentaminen / ammattiasiakkaat,

Timo Reijonen, 050 4380410, timo@priimatyo.fi

Priimatyö Oy Hämeenlinna / Kanta-Häme

Tilaukset ja myynti / yksityisasiakkaat, Ari Reunanen,

040 8391289, ari@priimatyo.fi

Työnjohto remontit / yksityisasiakkaat, Ari Reunanen,

040 8391289, ari@priimatyo.fi

Työnjohto uudisrakentaminen / ammattiasiakkaat,

Kari Hietikko, 0400 566828, kari.hietikko@priimatyo.fi

Priimatyö Oy koko Suomi

Tarjouslaskenta & Projektijohtaja, Tommi Reijonen, 

040 5006064, tommi.reijonen@priimatyo.fi

Toimitusjohtaja, Pekka Saarela, 040 7415884, pekka.saarela@priimatyo.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite: 003721484884

Operaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)

Laskujen sähköposti skannaus:

003721484884@procountor.apix.fi

Lähetettävä lasku tulee olla sähköpostin liitteenä PDF-tiedostona. Yhdellä sähköpostilla ja sen liitteissä saa olla vain yksi lasku.

Paperiset laskut pyydämme lähettämään skannauspalveluun:

Priimatyö Oy

PL 16112

00021 LASKUTUS

 

EMME VASTAANOTA PAPERIPOSTIA. TOIMIPISTEEN OSOITTEESSA EI OLE POSTILAATIKKOA, JOTEN ÄLÄ LÄHETÄ KIRJEITÄ TAI MUUTA POSTIA TOIMIPISTEIDEN OSOITTEESEEN. LASKUT VAIN YLLÄ OLEVAN OHJEEN MUKAAN.

Karhunkedontie 6 varasto 1, 90420 Oulu

Saarnikatu 5, 37120 Nokia

40100 Jyväskylä

96200 Rovaniemi

13100 Hämeenlinna

bottom of page